Certyfikaty i wyróżnienia

Beskidzki Produkt na 5


"Beskidzki Produkt na 5" jest wizytówką obszaru Beskidzkiej 5, poprzez wykorzystanie jego specyficznego charakteru. Certyfikatem takim mogą zostać wyróżnione wyroby wytworzone w jednej z gmin Beskidzkiej 5 (Brenna, Istebna, Szczyrk, Ustroń, Wisła), cechujące się wysoką jakością i unikalnym, kojarzącym się z regionem charakterem.
"Stareczka" otrzymała wyróżnienie znakiem "Beskidzki produkt na 5" w kategorii "Produkt usługowy" w dn. 04.12.2008. Aktualnie certyfikat został przedłużony.


SPRAWDZONA JAKOŚĆ - I WIESZ GDZIE JEDZIESZ"SPRAWDZONA JAKOŚĆ" to program, w ramach którego przedstawiciele serwisu http://www.spanie.pl/ osobiście odwiedzają obiekty noclegowe i oceniają je według wcześniej przyjętych kryteriów. Tylko te obiekty, których opisy zamieszczone na stronie www.spanie.pl odpowiadają rzeczywistości, mogą otrzymać certyfikat i zostać wyróżnione logo programu. Podczas wizyty sprawdzane są
m.in. aktualność danych kontaktowych, zgodność opisu z rzeczywistością, wiarygodność fotografii, lokalizacja obiektu. Wyróżnienie znakiem "SPRAWDZONA JAKOŚĆ" gwarantuje, że wyróżniony znakiem jakości obiekt spełni oczekiwania klientów.
"Stareczka" otrzymała certyfikat "SPRAWDZONA JAKOŚĆ" w dn. 04.08.2008 oraz 09.05.2011.


Wiślańska Organizacja TurystycznaWiślańska Organizacja Turystyczna zrzesza 65 podmiotów z branży turystyczno-hotelarskiej. Działa na terenie Wisły od 2008 roku. Głównymi celami działalności WOT są: integracja społeczności lokalnej, idążenie do stałego wzrostu jakości oferowanych usług oraz inicjowanie i wspieranie
współpracy z samorządem lokalnym. Cele te realizowane są m.in. poprzez opracowywanie i wydawanie wydawnictw, organizację szkoleń dla członków oraz pomoc w prowadzeniu Informacji Turystycznej.
"Stareczka" jest członkiem Wiślańskiej Organizacji Turystycznej od 2008 roku.


Gufik - Program Selekcjonujący Obiekty Noclegowe Przyjazne Dzieciom

Partnerami Akcji są marki takie jak Zbyszko, Veroni Mineral, Bartek i JJcole.
Program ma na celu zgromadzenie bazy miejsc noclegowych w Polsce przystosowanych do pobytu rodzin z dziećmi. Obiekty nie mogą same dodawać się do bazy, muszą przejść selekcję pod względem udogodnień dla dzieci i muszą spełniać określone kryteria.
Stareczka została zakwalifikowana do programu 11.06.2012.


noclegi
noclegiNoclegi Wisła - Willa Stareczkanoclegi Wisłanoclegi Ustroń
WILLA STARECZKA
ul. Świerkowa 15
43-460 Wisła
33 855-30-36
502-731-855
   


 Pensjonat StareczkaWisła Nocleginoclegi Zapraszamy również do naszego drugiego obiektu - komfortowych Apartamentów Starka w Wiśle

http://www.starka.wisla.pl/