Dlaczego Stareczka - 10 powodów

 

 1. Piękne okoliczności przyrody
  Nasz dom usytuowany jest w wyjątkowym miejscu. Położenie w przepięknej dolinie Wisły
  – Jaworniku, w otoczeniu świerkowo-bukowych lasów powoduje, że odetchnąć tu można pełną piersią. Szum pobliskiego strumyka oraz uspokajająca zieleń lasów i łąk stwarzają idealne warunki do wypoczynku. W najmniej oczekiwanym momencie swoją wizytą zaskoczyć nas może dzika sarna czy poszukująca orzechów wiewiórka.

 2. Dom z bali, naturalnie
  „Stareczka” to willa z bali drewnianych. Dzięki swojej wyjątkowej, alpejskiej architekturze pięknie wpisuje się w górski krajobraz. Dom z bali to coś więcej niż zwykły dom. Kiedy zamkniemy oczy i pomyślimy o domu z drewna, czujemy już jego niepowtarzalny klimat, nastrój, sentyment…
  Domy drewniane kojarzą nam się z ciepłem i rodzinną atmosferą. Z naturą, ekologią i substancją miłą i ciepłą w dotyku. Domy drewniane ładnie się starzeją, świetnie wkomponowują się w krajobraz pozamiejski. Jest to alternatywa dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój, przyrodę i odpoczynek. Oferują również zdrowszy klimat – drzewo ma pozytywny wpływ na aurę wewnątrz budynku i nie zawiera żadnych związków, które mogą źle wpływać na organizm człowieka.

 3. Dom z duszą – nutka nostalgii, rzeźby i inspiracje poezją
  Wyjątkowe wyposażenie „Stareczki” powoduje, że drugiego takiego miejsca po prostu nie ma. Wszystkie pokoje, jak również pozostałe pomieszczenia, zostały umeblowane w sposób absolutnie niepowtarzalny. Meble zostały  wykonane  ręcznie przez góralskich twórców ludowych. Wyjątkowości dodają im cytaty z twórczości naszego narodowego wieszcza, Adama Mickiewicza, jakże pięknie opisującego atuty otaczającej nas przyrody.  W „Stareczce” znajdą Państwo liczne bibeloty i elementy wykończenia wnętrz nawiązujące do minionych lat m.in. „wydeptane” dębowe schody oraz galerię fotografii przodków gospodarzy.

 4. Dom nowoczesny
  W „Stareczce” nostalgia przeplata się z nowoczesnością.  Zastosowano tu szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających pobyt naszym gościom. Wymienić tu można choćby bezprzewodową sieć internetową, monitorowany parking z możliwością podglądu w każdym pokoju czy system kart zbliżeniowych otwierających poszczególne drzwi, zapewniający możliwość nieskrępowanego poruszania się po pensjonacie o każdej porze.

 5. Dom przyjazny, także dzieciom
  Ponieważ naszymi najdroższymi gośćmi są Najmłodsi, staraliśmy się dostosować „Stareczkę” do ich potrzeb. Dbamy o to, aby nasz dom był czysty, bo maluszki dużą część swoich wczasów spędzają na podłodze. Na parterze budynku jest ona ogrzewana, aby nawet raczkujący goście czuli się tu komfortowo. Dla dzieci przygotowaliśmy m.in. plac zabaw, bawialnię (pokój zabaw), gry planszowe, bajkowy kanał telewizyjny i specjalną bezpieczną zastawę.

 6. Zdrowy sen
  Minimum 1/3 naszych wakacji spędzamy w łóżku. To właśnie w czasie snu regenerujemy swoje siły i uspokajamy nerwy.  Dla naszych gości przygotowaliśmy wygodne materace, luksusową adamaszkową pościel i jej lekkie antyalergiczne wypełnienie. Dla niemowląt oferujemy śliczne kolorowe łóżeczka z mięciutką, pachnącą pościelą i zdrowym gryczano-kokosowym materacem. Na wyposażeniu znajdą Państwo również ręczniki, nawiązujące kolorystyką do wybranego przez Państwa pokoju.

 7. Domowa atmosfera, gościnność
  Domowa atmosfera to atut, który podkreślają wszyscy odwiedzający nas goście. Naszą aspiracją nie jest osiągnięcie standardów hotelowych, a sprawienie aby nasi goście czuli się tu jak we własnym domu - oczywiście zachowując najwyższą jakość świadczonych usług. To dla nas olbrzymia gratyfikacja, kiedy możemy obserwować zawierane w „Stareczce” przyjaźnie i podziwiać jak rosną nasi najmłodsi Goście. Bardzo nam miło, gdy otrzymujemy listy, e-maile i sms-y z podziękowaniami za miły pobyt, życzenia świąteczne i pozdrowienia od naszych gości.
  Ale największą radość sprawiają nam powroty…

 8. Diabeł tkwi w szczegółach
  Nasze życie składa się z detali. Jak w układance – aby stworzyć całość potrzebujemy wszystkich drobnych elementów, nie może zabraknąć żadnego. Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów. Dla nas wszystko jest istotne – kolor dodatków w pokojach gości, dekoracje wnętrz w poszczególnych porach roku, kwiaty w ogrodzie i na tarasach, świece palące się wieczorem, odpowiednia muzyka.

 9. Z dala od gwaru, a wszędzie blisko
  "Stareczka” jest idealnym miejscem wypadowym do okolicznych atrakcji. Od centrum miasta dzieli nas zaledwie 1,5 km. To odległość, którą bez problemu można pokonać spacerując bulwarem wzdłuż rzeki Wisły. Szlaki turystyczne i spacerowe otaczają nas zewsząd. W promieniu 1,0 km znajdują się m.in.: restauracja (50 m), wyciągi narciarskie (800 m), profesjonalne SPA Botanica
  w Hotelu Stok (800 m), Hotel Gołębiewski z kompleksem wodnym Tropicana (1000 m), sklep spożywczy (400 m), przystanek autobusowy (300 m). 

 10. Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty
  Nasza dotychczasowa działalność znalazła odzwierciedlenie w licznych wyróżnieniach informacje na ten temat znajdą Państwo tutaj.
WILLA STARECZKA
ul. Świerkowa 15
43-460 Wisła
33 855-30-36
502-731-855
   


 Pensjonat StareczkaWisła Nocleginoclegi Zapraszamy również do naszego drugiego obiektu - komfortowych Apartamentów Starka w Wiśle

http://www.starka.wisla.pl/