Do dyspozycji Gości

Kompleksowo wyposażona kuchnia

Do wyłącznej dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, w której można samodzielnie przygotować posiłki. Istnieje również możliwość zamówienia śniadań na miejscu oraz obiadów/obiadokolacji w pobliskim domu wczasowym.

     
        Sala kominkowa

Zapraszamy do sali kominkowej, gdzie przy blasku świec i cieple płonącym z kominka, można posłuchać muzyki lub obejrzeć film w kinie domowym. Na życzenie gości organizujemy biesiady z pieczonym prosiakiem przy przyśpiewkach i gawędach góralskich.

 

Bawialnia (pokój zabaw)
Podczas gdy rodzice wypoczywają w sali kominkowej, ich pociechom proponujemy wspólne spędzenie czasu w pokoju zabaw. Znajduje się tu dżungla ze zjeżdżalnią i tajemnymi przejściami, a także puzzle piankowe, klocki, samochody i inne zabawki.

Sauna
Chłodne wieczory z pewnością umili Państwu pobyt w rozgrzanej, przesiąkniętej leśnym aromatem, saunie.

 

 
     Ogród letni
Piękny widok na roztaczające się wokół krajobrazy, dużo zieleni, śpiew ptaków i szum strumyka stwarzają idealne warunki relaksu w naszym ogrodzie letnim.

 

Grill "Pod Kogutkiem"
O każdej porze roku zapraszamy Państwa do wspólnego grillowania w niepowtarzalnej altance krytej strzechą.

Plac zabaw
Naszym najmłodszym gościom proponujemy beztroskie zabawy na świeżym powietrzu. W ogrodzie letnim znajduje się plac zabaw z huśtawkami, drabinkami i zjeżdżalnią.

 

Monitorowany parking
Do dyspozycji gości stawiamy monitorowany parking, na którym można bezpiecznie pozostawić swój samochód.

Pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego
Dla naszych gości przygotowaliśmy również zamknięte pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego, w którym można bezpiecznie pozostawić narty, buty narciarskie, rowery i inne akcesoria sportowe.

 

 

WILLA STARECZKA
ul. Świerkowa 15
43-460 Wisła
33 855-30-36
502-731-855
   


 Pensjonat StareczkaWisła Nocleginoclegi Zapraszamy również do naszego drugiego obiektu - komfortowych Apartamentów Starka w Wiśle

http://www.starka.wisla.pl/